31.03.2020
 • Zápis ze schůze výboru KCHBC ze dne 07. 03. 2020 najdete ke stažení zde.

29.03.2020
 • Vážení členové KCHBC,
  byla spuštěna nová verze našich klubových stránek. Na některých sekcích se ještě stále pracuje. Vaše náměty, dotazy a konstruktivní připomínky, týkající se obsahu webu, můžete posílat písemnou formou na email: dmajka@seznam.cz.
  Dotazy týkající se grafiky směřujte na správce stránek. Kontakt najdete na webových stránkách v pravém rohu dole - kliknutím na „webmaster“ se otevře dialogové okno s adresou webmastera: webmaster@beardedcollie.cz.
  Na dotazy a připomínky zaslané jinou formou nebude brán zřetel.
  Za výbor KCHBC Marie Brožová

27.03.2020
 • Vzhledem k současné pandemické situaci bude KV v Račicích s největší pravděpodobností přesunuta na náhradní termín. Prozatím výstava zůstává v platnosti. Rozhodčí z ČR v jednání. Vzhledem k mimořádné situaci rušíme dvě uzávěrky na výstavu. Uzávěrka bude 4.5. 2020. V případě zrušení výstavy budou poplatky vráceny v plné výši. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme, abychom se všichni ve zdraví sešli. Výbor KCHBC.
 • Propozice ke KV Račice ke stažení zde.

13.03.2020
 • Nabídka na vytvoření webových stránek pro členy KCHBC ke stažení zde.

"Vezmete-li k sobě vyhladovělého psa a uděláte z něj zvíře kypící zdravím, nekousne vás; to je zásadní rozdíl mezi psem a člověkem."  (Mark Twain)
Read more

SPONZOŘI