13.05.2020
 • KLUB CHOVATELŮ BEARDED COLLIÍ, z. s. pořádá 25. července 2020
  II. KLUBOVÁ VÝSTAVU BEARDED COLLIÍ
  Zde si prosím stáhněte propozice a přihlášku k výstavě. Výstava musí odpovídat mimořádným opatřením v ČR COVID-19, prosíme proto o důkladné prostudování a respektování těchto podmínek.
 • V sekci ZÁPISY byl uložen zápis poslední schůze KCHBC.

19.04.2020
 • Vážení vystavovatelé, přátelé KCHBC,
  Vzhledem k zveřejněnému plánu rozvolňování opatření zavedených kvůli epidemii koronaviru, se výbor KCHBC rozhodl nekonat KV v plánovaném termínu. Po zvážení celé situace jsme se rozhodli, v termínu 26.9.- 27.9.2020, kdy je naplánovaný Víkend s bearded collií ve Velkém Meziříčí ,uspořádat SV i KV. Speciální výstava proběhne 26.9. , Klubová výstava 27.9. 2020. Working testy budou přesunuty na náhradní termín.
  Rozhodčí z ČR pro KV je v jednání.
  Věříme, že v plánovaném termínu se výstavy uskuteční a že se všichni ve zdraví setkáme.

31.03.2020
 • Zápis ze schůze výboru KCHBC ze dne 07. 03. 2020 najdete ke stažení zde.

29.03.2020
 • Vážení členové KCHBC,
  byla spuštěna nová verze našich klubových stránek. Na některých sekcích se ještě stále pracuje. Vaše náměty, dotazy a konstruktivní připomínky, týkající se obsahu webu, můžete posílat písemnou formou na email: dmajka@seznam.cz.
  Dotazy týkající se grafiky směřujte na správce stránek. Kontakt najdete na webových stránkách v pravém rohu dole - kliknutím na „webmaster“ se otevře dialogové okno s adresou webmastera: webmaster@beardedcollie.cz.
  Na dotazy a připomínky zaslané jinou formou nebude brán zřetel.
  Za výbor KCHBC Marie Brožová

"Vezmete-li k sobě vyhladovělého psa a uděláte z něj zvíře kypící zdravím, nekousne vás; to je zásadní rozdíl mezi psem a člověkem."  (Mark Twain)
Read more

SPONZOŘI